info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Bio Balance Anti Photoaging Super Ampoule

Çmimi:2,340.00 L

Super ampula me veti antioksiduese, të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira.
10 ampula x 2 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB023

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Super ampula me veti antioksiduese, të cilat mbrojnë lëkurën nga efekti negativ i radikaleve të lirë.

– Superoksid dismutaza me prejardhje nga majaja (biocell sod) vepron si një forcë themelore kundër stresit oksidativ, dehidrimit të lëkurës dhe humbjes së shkëlqimit të saj.
– Sod Biocell qetëson lëkurën dhe ndihmon në luftën kundër fotoplakjes së lëkurës, duke e bërë atë të duket e shëndetshme dhe rrezatuese.
– Superoksid dismutaza balancon numrin e radikalëve të tepërt, duke mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e panevojshme.

Pa parfum.
Pa alkool.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorni 1/3 e ampulës duke e masazhuar butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Vendosni kapakun përsëri në majën e aplikuesit për të ruajtur formulën deri në aplikimin e rradhës.
Pas hapjes, përdoreni pjesën e mbetur të ampulës brenda 48 orëve.