info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Bio Balance Aknsun Mattifying Face Aqua Fusion SPF 50+

Çmimi:2,210.00 L

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+, i përshtatshëm për lëkurë të yndrshme me tendencë akneike.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+, i përshtatshëm për lëkurë të yndrshme me tendencë akneike.

Kremi i parë dhe i vetëm kundër diellit, i cili siguron mbrojtje me spektër të plotë 360° kundër dritës blu, infra të kuqe A, UVA dhe UVB.
Plotësisht i sigurt për lëkurën me akne falë vetive anti-bakteriale, anti-hiper keratinizuese, anti-irrituese dhe rregulluese të sebumit.

– Parandalon plakjen e lëkurës të shkaktuar nga dielli dhe nga pajisjet elektronike.
– Redukton dëmtimin nga ekspozimi mjedisor.
– Nxit sintezën e kolagjenit.

Teksturë e lehtë, e cila përthithet menjëherë nga lëkura.
I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Mund të përdoret poshtë make up.

Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në çdo moment të ditës përpara ekspozimit në diell dhe përpara përdorimit të pajisjeve elektronike.