info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Babiators Blue Series Heart The Sweetheart

Çmimi:5,000.00 L 4,500.00 L -10%

Syze dielli të polarizuara për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.

  • 0-2 vjeç
  • 3-5 vjeç
  • 6+ vjeç
Spastroje

SKU: BABYA050V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Formulimi

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Brand

Syze dielli të polarizuara për bebe dhe fëmijë 0-2 vjeç, ngjyrë e bardhë.

Koleksioni i serive blu sjell dizenjo të reja me stil dhe lente të polarizuara.

Duke ofruar 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV, njësoj si grupi i Origjinalëve, grupi i serive blu me lente të polarizuara janë anti-refleks, duke i bërë ato perfekte për udhëtimet në liqen, det apo mal.

Ҫdo palë e syzeve të polarizuara përmban kutinë e butë për ruajtjen e tyre.

Masa për fëmijët 0-2 vjeç gjithashtu përfshin edhe një rrip silikoni, i cili ndihmon syzet të mos bien në tokë.

Garancia

Syzet Babiators kanë garanci 1 vjeçare, e cila përfitohet VETËM nëse produkti i blerë regjistrohet në faqe zyrtare të markës Babiator www.babiators.com, brenda 30 ditëve nga blerja, duke përdorur kodin UPC (numrin 12 shifror mbi kuti).
Nëse syzet Babiators thyhen ose dëmtohen brenda vitit të parë të blerjes, ne do t’jua zëvendësojmë me një palë të reja.

Për të përfituar garancinë, duhet të regjistroni produktin në linkun e mëposhtëm:

https://babiators.com/pages/guarantee-program

Plotësoni të gjitha të dhënat, në listën e shitësve zgjidhni “OTHER” dhe plotësoni manualisht emrin e shitësit psh. FarmaOn www.farmaon.al Albania