info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Vitamin C+ Ampoules

Çmimi:1,116.00 L 558.00 L -50%

Set prej 2 ampulash me efekt antioksidues, zbutës dhe riparues.
2 amp x 2 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

2 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Ampula me vitaminë C me efekt antioksidues, zbutës dhe riparues.
Teksturë e lehtë e cila përthithet shpejt.
E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, edhe për lëkurat më sensitive.

Formulim me efikasitet të provuar klinikisht, i cili në përmbajtje ka:
-10% Vitaminë C të pastër me veprim të fuqishëm antioksidant, i cili ndihmon në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës dhe redukton shfaqjen e rrudhave.
– Ekstrakti i Liquorice ndihmon në zbehjen e njollave, duke i dhuruar lëkurës shkëlqimin e munguar.

Ka veti anti-inflamatore dhe qetësuese.
Sjell një Hidratim 24 orësh (i vërtetuar shkencërisht).

Jo-fotosensitiv.
pH i adaptuar.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Pa aromë

Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Vendoseni në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni deri në përthithje të plotë.
Përdorni pjesën tjetër të ampulës brenda 48 orëve nga hapja e saj.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Stable Vitamin C 10%
Liquorice 5%
NMF 5%
Glycerin 1%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.