info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Sunscreen Spray SPF 50+ Duo Set

Çmimi:10,800.00 L 3,000.00 L -72%

Mbrojtës për trupin në formë spray kundër rrezatimeve UVA dhe UVB, rezistent ndaj ujit.
2 * 200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

2 x 200 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Bli 2 produkte dhe përfito më shumë! Cmim promocional !

 

Mbrojtje shumë e lartë për trupin kundër rrezatimeve UVA dhe UVB.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me fototip shumë të qartë, të ndjeshëm dhe intolerant ndaj diellit.

Formulë e pasur me përbërës aktivë qetësues dhe antioksidantë, të cilët mbrojnë lëkurën tuaj ndërsa ndihmojnë në zvogëlimin e dëmtimit nga rrezet e diellit.
Kontribuon në parandalimin e fotoplakjes së lëkurës.
Formulimi i tij në formë spray mundëson një përhapje dhe përthtithje të menjëhershme.

Rezistent ndaj ujit.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikoni produktin 20 minuta përpara ekspozimit në diell.

Mund të riaplikohet disa herë gjatë ditës.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Sun Protection Filters qs to SPF 50+
BABÉ Soothing Complex 0.50%
Vitamin E 0.25%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.