info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

BABÉ Stop AKN Spot Control Gel

Çmimi:1,790.00 L

Xhel me veprim përtharës dhe antibakterial, për trajtimin lokal të akneve
8 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

8 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Xhel transparent me veprim lokal, i cili ndihmon në përtharjen e akneve dhe në zvogëlimin e lezioneve inflamatore.

Aplikim preçiz me anë të kanulës.

Jo-komedogjen.
Jo-fotosensitiv.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni xhelin 2 deri në 3 herë në ditë direkt në vendin që keni probleme.

Lëreni të thahet dhe më pas shpëlajeni.

Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Cytobiol Iris 5%
Jojoba Active 0.60%
Salicylic Acid 0.50%
Bisabolol 0.20%
Zinc PCA 0.05%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.