info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

BABÉ Stop AKN Mattifying Moisturiser

Çmimi:2,860.00 L

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Krem hidratues me teksturë të lehtë, i cili përthithet shpejt nga lëkura.
Rregullon sekretimin e sebumit dhe redukton shkëlqimin në fytyrë.

Formulë e pasur me 4% Niacinamide që hidraton lëkurën dhe favorizon eleminimin e baktereve që shkaktojnë akne.
Përbërës aktivë me veprim rregullues të sebumit & keratolitik.
Efekt rigjenerues dhe qetësues.

Jo-komedogjen.
Jo-fotosensitiv.
Testuar dermatologjikisht dhe oftamologjikisht.

Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Aplikojeni kremin në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butësisht deri në thithje të plotë.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Cytobiol Iris 5%
Niacinamide 4%
Mattifying Poëders 2%
Vitamin E 0,25%
Salicylic Acid 0,2%
Zinc PCA 0.05%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.