info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Stop AKN Keratolytic Fluid

Çmimi:3,050.00 L 1,525.00 L -50%

Fluid eksfoliues i përshtashëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Formula e pasur me 13% acid glikolik nxit rigjenerimin qelizor. Efekt i fuqishëm eksfoljues.

Ndihmon në kontrollin e prodhimit të sebumit, si dhe vonon shfaqjen e akneve të shkaktuara nga bakteret.
Ndihmon për të zvogëluar njollat ​​dhe shenjat e akneve.

PH i adaptuar.
Jo-komedogjen.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Aplikojeni fluidin në mbrëmje në mënyrë të alternuar për 3 javë.
Pushoni javën e 4-t.
Mos e shpëlani.
Shmangni kontaktin me sytë.
Mos e përdorni njëkohësisht me kremin eksfoliant ose maskën që rregullon sebumin.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Glicolic Acid 7%
Cytobiol Iris 2.50%
Bisabolol 0.20%
Jojoba Active 0.12%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.