info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Pediatric Extra Mild Shampoo

Çmimi:2,270.00 L 1,135.00 L -50%

Pastron me delikatesë dhe mbron skalpin & flokët e të vegjëlve tuaj.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE32
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Suitable For

,

Specific For

Pastron me delikatesë dhe mbron skalpin dhe flokët e të vegjëlve tuaj.
U fal flokëve butësi dhe shkëlqim .

PH i përshtatur me zonën e syve, duke shmangur kështu acarimin dhe duke lehtësuar kohën e banjës.
Nuk djeg sytë.

Tolerancë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe pediatrikisht.

Për përdorim të përditshëm.

Aplikojeni në skalp të lagur dhe masazhojeni butësisht.

Lëreni për disa minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Panthenol 1%
Hair Conditioners 1%
BABÉ Baby-Care Complex 0.5%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.