info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Pediatric Bath Gel

Çmimi:2,083.00 L 1,041.50 L -50%

Xhel shumë i butë për banjë, i përsosur për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjeve dhe fëmijëve.
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE29
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Xhel larës, i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjës dhe fëmijës, pa shkaktuar irritim në zonën e syve.

Formulë delikate që ushqen dhe zbut lëkurën dhe i jep asaj një ndjesi komforti dhe freskie.

PH i adaptuar.
Tolerancë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe pediatrikisht.

Për përdorim të përditshem.
Aplikojeni në lëkurë të lagur.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit aktivë kryesorë:
BABÉ Baby-Care Complex 0.5%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.