info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Extra Mild Shampoo

Çmimi:2,380.00 L 1,190.00 L -50%

Shampo për përdorim të përditshëm.
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE49
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

500 ml

Suitable For

, ,

Specific For

Shampo për përdorim të përditshëm. Butësi shtesë për flokët dhe lëkurën e kokës.
Siguron higjienë dhe mbrojtje të flokëve dhe lëkurës së kokës normale dhe të ndjeshme.

Lehtëson krehjen përmes përbërësve aktivë të saj.
Nuk irriton lëkurën e kokës dhe respekton nivelin e tij të pH.

PH fiziologjik.
Pasuruar me aktive hidratuese.
Testuar dermatologjikisht.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm ose si një shampo alternative me njëtjetër shampo trajtuese.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Hair Conditioners 2,70%
Honey Extract 1%
Panthenol 1%
Sodium PCA 1%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.