info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Energising Shampoo

Çmimi:2,187.00 L 1,093.50 L -50%

Shampo kundër rënies së flokëve.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

250 ml

Suitable For

, ,

Specific For

Shampo energjizuese kundër rënies së flokëve. Indikohet për kujdesin e flokëve të hollë, të brishtë dhe delikatë, me tendencë rënie.
Ushqen dhe forcon flokët që nga rrënja, duke parandaluar rënien normale dhe sezonale të tyre.

Stimulon rritjen e flokëve, rregullon tepricën e sebumit (pasi ky është një nga shkaqet kryesore të rënies së flokëve) dhe aktivizon qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës.
Siguron forcë, gjallëri dhe volum të flokëve.

PH fiziologjik.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorni 2 ose 3 herë në javë.
Alternoni me shampon BABÉ Extra butë.
Përforconi rezultatet me locionin Anti-Humbje të Flokëve.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Hair Conditioners 1,20%
Ginkgo Biloba Extract 1%
Chinchona Extract 1%
Cytobiol Bardane 0,50%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.