info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Anti-Stretch Mark Cream

Çmimi:4,400.00 L 2,200.00 L -50%

Krem për parandalimin e formimit të strijave.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Krem me veprim korrigjues dhe parandalues ​​për strijat.
Ndihmon në parandalimin dhe zbutjen e strijave të shkaktuara nga dietat, puberteti, shtatzënia ose pas lindjes.
Inkurajon procesin e riparimit përmes veprimit të vajit trëndafilit moskat dhe ekstrakteve të Centella Asiatica.

Kombinimi i tij strategjik i përbërësve aktiv promovon elasticitetin dhe fleksibilitetin e lëkurës, duke kontribuar në sintezën e kolagjenit.
Me vajra vetëm me origjinë bimore.

PH fiziologjik.
Tolerancë shumë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshem.

Aplikojeni në mënyrë uniforme dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plote.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Centella Asiatica 3%
Glycerine 3%
Rosa Moschata Oil 2%
BABÉ Firming Complex 1.50%
Silanol 1.50%
Vitamine E 0.25%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.