info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

AVENE TOLERANCE HYDRA-10 MOISTURIZING CREAM

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Hidratues biomimetik 48H* 100% me origjinë natyrale dhe me tolerancë të lartë, pa konservues apo parfum.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV215
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Ky hidratues fytyre 100% natyral dhe me tolerancë të lartë për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë të dehidratuar është i përshtatshëm për të rriturit, fëmijët dhe bebet. E pasur me acid hialuronik, formula e tij hidraton intensivisht lëkurën për 48H*. Kremi TOLERANCE HYDRA-10 promovon hidratimin natyral të lëkurës dhe kontribuon në komoditetin e saj të përditshëm. Ruan ekuilibrin natyral të mikrobiomës së lëkurës falë formulës së tij të patentuar mimetike **. Tekstura e rehatshme dhe ushqyese e këtij kremi të fytyrës për lëkurë të thatë, pa efekt yndyrues, siguron hidratim afatgjatë. Pompa Sterile Cosmetic® kundër ndotjes mbron në mënyrë të përsosur formulën e saj

Pa parfum.
Pa konservues.
Me tolerancë të lartë.

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe zonën rreth syve.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). CETEARYL ALCOHOL. CETEARYL GLUCOSIDE. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL POWDER (CITRUS LIMON PEEL POWDER). DIUTAN GUM. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYALURONATE

100% përbërës me origjinë natyrale

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.