info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Cleanance Women Soin Nuit Lissant

Çmimi:3,400.00 L 2,720.00 L -20%

Trajtim nate për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike.
30ml

Stock: Ka stok

SKU: AV186
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

,

Trajtim i specifikuar për përdorim gjatë natës, i cili ndihmon në minimizimin e shenjave të dukshme, imperfeksioneve dhe kontribuon në përmirësimin e strukturës së lëkurës.
Për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike.

Kombinimi unik i përbërësve për efikasitet maksimal:
• Retinaldehid (Pro-Vitamina A): Derivat i vitaminës A ,i cili ndihmon në pastrimin e poreve, reduktimin e shenjave të mbetura dhe ka efekt anti-rrudhë.
• Synovea: përbërës aktiv me efekt antioksidues.
• X-Pressin: njëtrajtëson teksturën e lëkurës.

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ISODODECANE. DIMETHICONE. GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. PROPYLENE GLYCOL. WATER (AQUA). SQUALANE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. HEXYLRESORCINOL. 1,2-HEXANEDIOL. ALGIN. ARACHIDYL ALCOHOL. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEHENYL ALCOHOL. BENZOIC ACID. BHT. CAPRYLYLGLYCOL. CARBOMER. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DIMETHICONOL. FRAGRANCE (PERFUME). HYDROGENATED POLYISOBUTENE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM. ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. BUTTERFLY. PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER. RED33 (CI 17200). RETINAL. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE. STEARYL ALCOHOL. TITANIUM DIOXIDE (CI77891). XANTHAN GUM.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.