info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Cicalfate+ Spray Asséchant Réparateur

Çmimi:1,700.00 L 1,360.00 L -20%

Spraj qetësues, riparues dhe rigjenerues i zonave të irrituara të lëkurës. I përshtatshëm për të gjithë familjen.
100ml

Stock: Ka stok

SKU: AV189
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Cicalfate+ Absorbing Repair Spray indikohet specifikisht në irritimet sipërfaqësore të lëkurës të prirura për macerim (skuqjet në zonën e pelenave, zonat e lagura, palosjet e lëkurës, irritimet) tek të rriturit, fëmijët dhe bebet. Mund të aplikohet në fytyrë, trup dhe në zonën e pelenave.

[C+-RESTORE]TM, përbërësi i parë postbiotik, promovon rigjenerimin epidermal.
Sulfati i zinkut limiton proliferimin bakterial.
Uji termal Avene qetëson lëkurën dhe irritimet e mundshme.

Pa fragrancë.

Në rast irritimesh, tundeni Cicalfate Spray dhe aplikojeni në zonën e nevojshme 2 herë në ditë.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ZINC OXIDE. HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. WATER (AQUA). 1,2-HEXANEDIOL. AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATE. ARGININE. CAPRYLYL GLYCOL. COPPER SULFATE. HECTORITE. SCLEROTIUM GUM. TROMETHAMINE. ZINC SULFATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.