info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Cicalfate+ Gel Cicatrice

Çmimi:1,500.00 L 1,200.00 L -20%

Xhel rigjenerues dhe riparues i shenjave. Për bebe duke nisur nga mosha 1 vjec, fëmijë dhe të rritur.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV190
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Mosha

,

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Cicalfate + Scar Gel ndihmon në rigjenerimin e shenjave dhe cicatriceve.
Teksturë xheli e cila formon një film mbrojtës në lëkurë dhe lejon përthithje të mirë pas masazhimit.
Indikohet pas ndërhyrjeve kirurgjikale, dermatologjike ose estetike, në fytyrë dhe në trup, tek të rriturit dhe fëmijët (duke nisur nga 1 vjeç).
Cicatricet (shenjat) përmirësohen dukshëm pas 3 javësh.

Toleranca e lartë.
Pa fragrancë.

Aplikojeni në zonat e nevojshme 2 herë në ditë, duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). DIMETHICONE. GLYCERIN. HYDROXYETHYL ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. DIMETHICONOL. AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATE. ARGININE. COPPER SULFATE. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. POLYSORBATE 60. SODIUM BENZOATE. SODIUM HYALURONATE. SORBITAN ISOSTEARATE. TROMETHAMINE. WATER (AQUA). XANTHAN GUM. ZINC SULPHATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.