info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Aptamil Sterilised Teat

Çmimi:80.00 L 72.00 L -10%

Kokë biberoni për qumështin e gatshëm Aptamil 70 ml
Paketim x 1 kokë biberoni

Stock: S’ka stok

SKU: MIL024
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 kokë biberoni

Mosha

Suitable For

Koka biberoni të dizënjuara specifikisht për qumështin e gatshëm Aptamil 70 ml.
Kanë formë ortodontike, që mundëson rrjedhjen optimale të qumështit dhe një ushqyerje komode për bebet tuaja.
Të sterilizuara paraprakisht.
Hiqen nga paketimi vetëm në momentin që do përdoren.