info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

AmosVital Vitamin C + Zink

Çmimi:1,140.00 L

Suplement ushqimor që forcon sistemin imunitar
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: 0044025
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

60 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor që përmban:
-vitaminën C, e cila mbron qelizat nga stresi oksidativ, ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar, pakëson lodhjen;
-zink, një mineral i rëndësishëm për funksionimin normal të sistemit imunitar dhe të sistemit nervor.

Nuk përmban gluten dhe laktozë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Active Ingredients:
Vitamine C 300mg
Zinc 5mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.