info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Scudo Immuno Lattoferrina

Çmimi:5,499.90 L 4,949.91 L -10%

Suplement ushqimor me laktoferrinë, për një sistem imunitar të fuqishëm
Paketim x 30 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

Scudo Bioimmuno është një suplement ushqimor, që kombinon laktoferrinën me quercetinën, vitaminën C dhe zinkun.
Ka për qëlllim të forcojë sistemin imunitar dhe rekomandohet të përdoret:
-në dimër kur shtohen virozat stinore;
-kur sistemi imunitar është i dobët pavarësisht shkakut.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë, larg ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Lattoferrina (derivato del latte), Quercetina (da Sophora japonica L., flos), Vitamina C (Acido ascorbico), Zinco gluconato. Coadiuvanti tecnologici: Cellulosa microcristallina, Magnesio stearato, Biossido di silicio. Agente di rivestimento: Gommalacca.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.