info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Renydol Bustine

Çmimi:3,500.10 L 3,150.09 L -10%

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit urinar
Paketim x 30 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 bustina

Suitable For

Renydol është një suplement ushqimor që kombinon ekstrakte bimësh me probiotikë dhe minerale.
Ka për qëllim:
-të rregullojë florën intestinale (në sajë të probiotikëve që ka në përmbajtje);
-të shmangë shqetësimet e rrugëve urinare (në sajë të pranisë së ekstrakteve të boronicës):
-të shtojë eleminimin e lëngjeve.

Rekomandohet të përdoret dhe nga personat të cilët kanë tendencën për të grumbulluar kripëra, rërë apo gurë.
Si ëmbëlsues përdoret Stevia.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmiëjve.

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë pas çdo vakti ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Citrat magnezi, Citrat potasiumi, Cranberry (Vaccinium macrocarpum fructus) ekstrakt i thatë tit.25% proanthocyanidis, Uthull molle, Lactobacillus Plantarum 14D (100 BLN/g), Lactobacillus Rhamnosus Lr-35 200B (200 BLN/g).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.