info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Emodil

Çmimi:2,499.90 L 2,249.91 L -10%

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe lehtëson simptomat e hemorroideve
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 kapsula

Suitable For

Emodil është një suplement ushqimor që përmban:
-ekstraktet e bimëve Ventela, gështenjës së egër dhe boronicës së zezë, të cilat përmirësojnë mikroqarkullimin e gjakut;
-ekstraktet e rrushkullit, që kanë veti të përmirësojnë qarkullimin venoz dhe të pleksit hemorroidal.
-esktraktet e Boswellias, diosminës, troxerutinës dhe esperidinës.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në mëngjes dhe 1 tjetër në darkë.
Këshillohet të konsumohet larg ushqimit e shoqëruar me sa më shumë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Diosmina 90%, Ippocastano (Aesculus hippocastanum L. cortex) e.s. tit 3% escina, Centella asiatica (Hydrocotyle asiatica herba) e.s. 20% asiaticoside, Rusco (Ruscus aculeatus L. radix) e.s. 5% ruscogenina, Bosëellia (Bosëellia serrata gummi-resina) e.s. tit. 65% acido bosëellico, Mirtillo nero (Vaccinium myrtillus L. fructus) e.s. 1% antociani, Esperidina 90%, Troxerutina (Sophora japonica L. flos). Coadiuvanti tecnologici: Cellulosa microcristallina, Idrossipropilcellulosa, Silicio biossido, Sorbitolo, Magnesio stearato.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.