info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Dentifricio Sbiancante

Çmimi:650.00 L 585.00 L -10%

Pastë dhëmbësh me vajra esenciale për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh me veti:
-zbardhuese;
-rimineralizuese.

Kombinimi i vajrave esenciale me minerale, forcon smaltin, krijon një shtresë mbrojtëse dhe i jep dhëmbëve bardhësi.
Në sajë të pranisë së vajit sencial të mentes, lë në gojë një ndjesi freskie.

Pasta ka veti mbrojtëse, pastruese dhe forcon smaltin.

Nuk duhet të gëlltitet.
Mbahet larg fëmijëve.

Për një higjienë korrekte orale është e rëndësishme të lahen dhëmbët me furçë dhe pastë pas çdo vakti ushqimor, për të paktën 2-3 minuta.
Rekomandohet pastrimi i të gjithë dhëmbëve, si ata para ashtu dhe ata pas.

Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Xylitol, Aroma, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Mentha Piperita Oil, Mannitol, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Salvia Officinalis Oil, Zinc Chloride, Sodium Chloride, Citrus Limon Peel Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.