info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ahava Dunaliella Algae Peel-Off Mask

Çmimi:5,880.00 L 4,704.00 L -20%

Maskë me algën Dunaliella, për një lëkurë të freskët dhe të butë

125 ml

Stock: Ka stok

SKU: AHAVA13
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Maskë peel-off me algën Dunaliella Salina nga Deti i Vdekur, një burim i fuqishëm natyror antioksidantësh që ndihmon në pakësimin e rrudhave dhe Osmoter™, përzierjen e njohur të mineraleve të Detit të Vdekur.

E përforcuar me qymyr të zi nga bambuja, ndihmon në eliminimin e pikave të zeza dhe pakëson shenjat e tjera të lodhjes.

Ofron freski maskimale në lëkurë.

Nuk përmban:

  • alkool.
  • OMGJ.
  • parabene.

I sigurt në shtatzëni.

I përshtatshëm për veganët.

 

Aplikoni një shtresë të bollshme dhe të njëtrajtshme në lëkurën e pastruar dhe të thatë duke shmangur zonën e syve, vetullat dhe vijën e flokëve.

Lëreni maskën të thahet për 15-20 minuta.

Buzëqeshni për të ndihmuar në lirimin e maskës dhe hiqeni.

Shpëlajeni me qëllim që të largohen tepricat.

Vazhdoni rutinën për përkujdesjen e fytyrës, duke aplikuar një krem hidratues.

Aqua (Mineral Spring Water), Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Charcoal Powder, Peg-8 Dimethicone, Glycereth-26, Phenoxyethanol, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Squalane (Phytosqualane), Hydrogenated Polydecene, Dimethiconol, Laureth-4, Laureth-23, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Citric Acid, Methylsilanol Mannuronate, Niacinamide, Aloe Barbadensis (Aloe-Vera) Leaf Juice, Allantoin, Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract, Dunaliella Salina (Dead Sea Alga) Extract, Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.