info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

A-Derma Protect AH Repairing Lotion After Sun

Çmimi:2,600.00 L 1,820.00 L -30%

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Formulim i përshtatshëm për t’u përdorur si në trup ashtu dhe në fytyrë.
Ka një teksturë të lehtë dhe absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ushqen, zbut dhe riparon lëkurën.
Qetëson irritimet dhe ofron një ndjesi freskie.

Përmban:
– ekstrakte të tërshërës Rhealba që lejon të përforconi dhe mbroni barrierën kutane.
– Acid Hialuronik që lejon përmirësimin e riparimit të lëkurës.

– Ideale për lëkurat e brishta.
– Fytyra dhe trupi
– Fëmijë dhe të rritur
– Pa paraben.

Aplikojeni ne lëkurë të pastër dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

Water (Aqua), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, C14-22 Alcohols, Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Avena Sativa (Oat)* Sprout Oil, Benzoic Acid, C12-20 Alkyl Glucoside, C20-22 Alcohols, C20-22 Alkyl Phosphate, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum), Polysorbate 60, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Squalane, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum.
* Rhealba Oat from Organic Farming

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.