info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Slow Age Night Cream and Masque

Çmimi:5,460.00 L 4,641.00 L -15%

Krem dhe maskë kundër shenjave të moshës
Trajtim nate 50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim shumë përdorimësh, i përshtatshëm për t’u aplikuar në darkë.
Rigjeneron lëkurën e dëmtuar nga faktorët mjedisorë të jashtëm, nga stresi dhe faktorë të tjerë individualë.
Ka një teksturë të lehtë që e bën të absorbohet shpejt nga lëkura.
Kombinim i ekstrakteve të rrënjës së bimës Baicalin (me veti antioksiduese) me bifidus dhe vitaminën B3 ( mbrojnë lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe ulin ndjeshmërinë e lëkurës ndaj tyre).
Pas disa aplikimesh, lëkura bëhet më e hidratuar, më e butë dhe me më shumë shkëlqim.
Pas 4 javësh aplikim, rrudhat dhe njollat e errëta zbehen.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Mund të përdoret çdo
darkë si krem dhe 2
herë në javë si maskë
për lëkurën.

Përbërësit

Aqua / Water,Dimethicone
,Glycerin,Propylene Glycol,Niacinamide,Alcohol Denat.,Dipropylene Glycol,Bifida Ferment Lysate,Caffeine,Sodium Chloride,PEG/PPG-18/18 Dimethicone,Tocopherol ,Caramel,Sodium Benzoate,Adenosine,Phenoxyethanol,Scutellaria,Baicalensis Root Extract,Resveratrol ,Parfum / Fragrance