info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Plate and Lid 6m+

Çmimi:1,500.00 L 1,200.00 L -20%

Pjatë e përshtatshme për të ushqyer fëmijët tuaj
430 ml

Spastroje
lejla
blu
rozë


SKU: v051120
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

430 ml

Material

,

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Pjatat Twistshake janë dizenjuar, që t’u ofrojnë bebeve tuaja dhe ju rehati maksimale gjatë proçesit të ushqyerjes.
Materiali i përdorur për pjatat është një kombinim i silikonit me plastikën.
Pjesa e poshtme e pjatës është e përbërë nga një material që nuk rrëshqet.
Pjata është e shoqëruar dhe me një kapak, që ruan ushqimin e tepërt.
Në rastet kur keni disa pjata Twistshake, mund t’i mbivendosni njëra me tjetrën, pasi pjesa fundore e njërës pjatë ngjitet te kapaku i tjetrës.
Në këtë mënyrë pjatat zënë më pak hapësirë dhe janë lehtësisht të transportueshme.
Pa BPA.
Me një kapacitet prej 430 ml.

Përbërësit

hard plastic, silicon