info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Plate and Lid 6m+

Çmimi:912.00 L990.00 L

Pjatë e përshtatshme për të ushqyer fëmijët tuaj
430 ml

  • E bardhe
  • Gri
  • lejla
  • blu
  • rozë
Spastroje
rozë
rozë
blu
blu
lejla
lejla
Gri
Gri
E bardhe
E bardhe

SKU: TWS071V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

430 ml

Material

,

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, Gri, lejla, blu, rozë

Pjatat Twistshake janë dizenjuar, që t’u ofrojnë bebeve tuaja dhe ju rehati maksimale gjatë proçesit të ushqyerjes.
Materiali i përdorur për pjatat është një kombinim i silikonit me plastikën.
Pjesa e poshtme e pjatës është e përbërë nga një material që nuk rrëshqet.
Pjata është e shoqëruar dhe me një kapak, që ruan ushqimin e tepërt.
Në rastet kur keni disa pjata Twistshake, mund t’i mbivendosni njëra me tjetrën, pasi pjesa fundore e njërës pjatë ngjitet te kapaku i tjetrës.
Në këtë mënyrë pjatat zënë më pak hapësirë dhe janë lehtësisht të transportueshme.
Pa BPA.
Me një kapacitet prej 430 ml.

hard plastic, silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.