info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Esi NoDep Erba di San Giovanni

Çmimi:L1,250.10

Suplement ushqimor që rregullon humorin dhe pakëson stresin
30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor bimor që qetëson ankthin, pakëson stresin dhe rregullon humorin.
Magnezi dhe vitamina B6 pakësojnë lodhjen mendore dhe fizike.
Ekstraktet e bimës hipericum të pranishme në formulim, janë efikase në përmirësimin e humorit.

Zgjidhja natyrale për mirëqënien e sistemit nervor.

Nuk përmban:
-ngjyrues artificial;
-aroma artificiale;
-konservues;
-gluten;
-laktozë;
-OMGJ;
-sheqer të shtuar.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Nuk përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 tabletë në ditë, e shoqëruar me një gotë me ujë.
Të mos tejkalohet doza ditore e lejuar.

Përbërësit

magnesium, triptophan, vitamine B6,

Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro