info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Babiators Travel Case Swimming Pool

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Babiators Sunglasses Bag mban të sigurta syzet e fëmijëve tuaj.

Stock: Ka stok

SKU: BABYA081
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Formulation

Mosha

Suitable For

Brand

Përshkrimi

Kutia e syzeve me dizajn pishinë është e nevojshme për t’i mbajtur të sigurta syzet e diellit të të voglit tuaj.

Kutia është e  veshur me një shtresë të butë të brendshme  dhe një shtresë të fortë guaskë nga jashtë, e cila mund të mbyllet lehtësisht për të mbajtur syzet e diellit të sigurta.

Kutia është e pajisur edhe një kapëse çante që mund të kapet në çanta shpine ose karroca.

 

Ju lutemi vini re: syzet Babiators në foto nuk përfshihen.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping