info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Babiators Travel Case Swimming Pool

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Babiators Sunglasses Bag mban të sigurta syzet e fëmijëve tuaj.

Stock: Ka stok

SKU: BABYA081
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Formulimi

Suitable For

Brand

Kutia e syzeve me dizajn pishinë është e nevojshme për t’i mbajtur të sigurta syzet e diellit të të voglit tuaj.

Kutia është e  veshur me një shtresë të butë të brendshme  dhe një shtresë të fortë guaskë nga jashtë, e cila mund të mbyllet lehtësisht për të mbajtur syzet e diellit të sigurta.

Kutia është e pajisur edhe një kapëse çante që mund të kapet në çanta shpine ose karroca.

 

Ju lutemi vini re: syzet Babiators në foto nuk përfshihen.