info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

A-Derma Primalba gel lavant doucer bebe

Çmimi:2,000.00 L

Primalba Xhel larës për lëkurën delikate të foshnjave

500ml

Stock: S’ka stok

SKU: AD025

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Xhel larës si për trupin dhe për flokët e foshnjave. Zbut e pastron lëkurën dhe mbron filmin lipidik të saj. Pa sapun, lehtësisht i parfumuar.

Nuk djeg sytë. Pa parabene.

Përdorimi

Hidhet një sasi xheli në duar, shkumohet dhe më pas aplikohet në lëkurën dhe flokët e bebes.

Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

WATER (AQUA) SODIUM COCOYL GLUTAMATE SODIUM COCOAMPHOACETATE ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER AVENA SATIVA (OAT) LEAF/STEM EXTRACT (AVENA SATIVA LEAF/STEM EXTRACT) BEESWAX (CERA ALBA) BENZOIC ACID BHT ETHYLHEXYL PALMITATE FRAGRANCE (PARFUM) MALTODEXTRIN PHENOXYETHANOL PROPYLENE GLYCOL SODIUM CHLORIDE SODIUM HYDROXIDE TRIOLEIN.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping