info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

A-Derma Primalba gel lavant doucer bebe

Çmimi:2,000.00 L

Primalba Xhel larës për lëkurën delikate të foshnjave

500ml

Stock: S’ka stok

SKU: AD025

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Xhel larës si për trupin dhe për flokët e foshnjave. Zbut e pastron lëkurën dhe mbron filmin lipidik të saj. Pa sapun, lehtësisht i parfumuar.

Nuk djeg sytë. Pa parabene.

Hidhet një sasi xheli në duar, shkumohet dhe më pas aplikohet në lëkurën dhe flokët e bebes.

Shpëlahet me ujë të bollshëm.

WATER (AQUA) SODIUM COCOYL GLUTAMATE SODIUM COCOAMPHOACETATE ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER AVENA SATIVA (OAT) LEAF/STEM EXTRACT (AVENA SATIVA LEAF/STEM EXTRACT) BEESWAX (CERA ALBA) BENZOIC ACID BHT ETHYLHEXYL PALMITATE FRAGRANCE (PARFUM) MALTODEXTRIN PHENOXYETHANOL PROPYLENE GLYCOL SODIUM CHLORIDE SODIUM HYDROXIDE TRIOLEIN.