info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

SPF50+

Showing all 10 results

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit 50 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Body Lotion SPF 50+

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit 100ml
3,360.00 L 2,352.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi diellor, për lëkurë të ndjeshme, 250ml.
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios XL Anti-Shine Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës 100 ml
2,980.00 L 2,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso