[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

konstipacion

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-10%

Aboca Melilax Pediatric

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
1,220.00 L 1,098.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Melilax Adulti

Mikroklizma me efekt laksativ për të rritur Kuti x 6 mikroklizma
1,220.00 L 1,098.00 L -10%
Shtoje në shportë

Zeta Farmaceutici Zetalax DM Microclismi Adulti

Mikroklizma me efekt laksativ për të rritur Kuti x 6 mikroklizma
386.00 L
Shtoje në shportë

Zeta Farmaceutici Zetalax DM Microclismi Lattanti

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
324.00 L
Shtoje në shportë

New.Fa.Dem Softlax Junior

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Peginpol Polvere

Pluhur për suspension oral me efekt laksativ. Për fëmijë dhe të rritur. 100 gr
2,194.00 L 1,974.60 L -10%
Shtoje në shportë

Bisacodyl 5 mg

Medikament OTC me efekt laksativ Kuti x 40 tableta gastro-rezistente
253.00 L
Shtoje në shportë

Dulcolax 5 mg (bisakodyl)

Medikament OTC që përdoret për trajtimin e konstipacionit Kuti x 40 tableta
345.00 L
Shtoje në shportë
Duphalac FarmaOn

Duphalac suspension oral (lactulozë)

Shurup me laktulozë për trajtimin e konstipacionit 200 ml
407.00 L
Shtoje në shportë

Laksamol Sachets

Suplement ushqimor me efekt laksativ Kuti x 30 bustina
3,750.00 L
Shtoje në shportë

Fibrelact

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të traktit intestinal Kuti x 10 bustina
2,335.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Peginpol Bustine

Suplement ushqimor me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 20 bustina
2,194.00 L 1,974.60 L -10%
Shtoje në shportë

Progermila Bambini 5 Miliardi

Suplement ushqimor që rikthen balancën e florës intestinale të fëmijëve tuaj Kuti x 6 flakonë
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Garda Transita Forte

Suplement ushqimor që shton motilitetin (lëvizshmërinë) në traktin intestinal Kuti x 30 tableta
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus AE

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me konstipacionin 400 g
3,000.00 L 2,850.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus Confort desde el 1 dia

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me traktin tretës 800 g
3,800.00 L 3,610.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit L

Çaj bimor që vepron kundër fenomenit të konstipacionit 150 g
1,000.00 L 950.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Constipation Ease + Prebiotics

Suplement ushqimor bimor efikas në trajtimin e konstipacionit tek bebet 120 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë

Guerriero Ripolax

Suplement ushqimor që trajton dhe ndihmon në rastet e kapsllëkut 200 ml
670.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

TwoBee Ipsalax

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit intestinal dhe lufton konstipacionin Paketim x 20 bustina
1,750.00 L 1,487.50 L -15%
Shtoje në shportë