info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Ofertë!
-30%

Kin FluorKin Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor, për të rritur 125 ml
700.00 L 490.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Fluor Mouthwash

Shpëlarës goje me fluor dhe shije mente për të rritur 500 ml
1,300.00 L 910.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin FluorKin Calcium Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor dhe kalçium për fëmijë 75 ml/ 92 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë

Parodontax Daily Mouthwash

Shpëlarës për gojën për përdorim të përditshëm 500 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Protection Fluor Toothpaste

Pastë dhëmbësh me përmbajtje fluori 75 ml
494.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Fluoride Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor 75 ml
490.00 L
Shtoje në shportë

Alpifluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 10ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Pharmaguida Bimbovit Fluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 30ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutrigen Bonidenti Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 25 ml
1,570.00 L 1,413.00 L -10%
Shtoje në shportë

Tecnopharma Abifluor+ D3 Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 30ml
1,248.00 L
Shtoje në shportë

Splat Extreme White Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një zbardhje ekstreme dhe të shpejtë të dhëmbëve 75ml
1,040.00 L
Shtoje në shportë