info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72-hour Roll-on

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Nëpërmjet këtij deodoranti Vichy ofron një trajtim kundër djersitjes së tepërt në kushte stresi.
I pasur me minerale me veti absorbuese dhe kompleksin Perspicalm, ky deodorant rregullon çlirimin e nxehtësisë dhe djersitjen në periudha stresi.
Vepron deri në 72 orë.
Nuk le njolla të bardha në lëkurë.
Pa alkool dhe pa parabene.
I pasur me ujin termal Vichy.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë alergjike.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.

Përbërësit

AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – DIMETHICONE – ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE – C14-22 ALCOHOLS – STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER – PARFUM / FRAGRANCE – PERLITE – C12-20 ALKYL GLUCOSIDE – IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE – ROSA GALLICA EXTRACT / ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT