info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Man Deodorant Anti-perspirant Roll On

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant roll on për meshkuj
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Formulim që ofron mbrojtje nga djersitja për 72 orë dhe i ofron lëkurës një ndjesi freskie.
Thahet shpejt dhe nuk le shenja në lëkurë.
Nuk ngjit.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Hipoalergjik.
Pa parabene.
Pa alkool.
Pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet në sqetull të thatë.

Përbërësit

Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, Aluminum Sesquichlorohydrate, C14-22 Alcohols, Steareth-100/PEG – 136/HDI Copolymer, Parfum / Fragrance, Perlite, C12-20 Alkyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamate.