info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Homme 48H Anti-Transpirant Anti-Traces

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Anti-transpirant roll on specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive. Nuk lë njolla në tekstile.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Deodorant hipoalergjik me veprim 48 orë dhe 0% alkool, formuluar në trajtë roll on.
Formulë e pastër dhe minimaliste specifike për lëkurën e ndjeshme të meshkujve, e cila nuk lë njolla të pakëndshmë në tekstile.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Përbërësit

AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – PPG 26- BUTETH 26 – STEARETH – 100/PEG – 136/HDI COPOLYMER – PARFUM/FRAGRANCE – PEG40 HYDROGENATED CASTOR OIL – CAPRYLYL GLYCOL