info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për femra dhe meshkuj që kanë probleme me djersitjen e tepërt.
Në sajë të kombinimit të përbërësve të tij ofron veprim që zgjat 48 orë, pa shkaktuar ndjesi negative në lëkurë.
Përdoret dhe në lëkurë të ndejshme.
Përthith lagështinë dhe largon erën e keqe.
Nuk përmban alkool.
Nuk le njolla të bardha në rroba.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.

Përbërësit

Aqua / Water – Aluminum
Chlorohydrate –
Aluminum
Sesquichlorohydrate –
Ppg-15 Stearyl Ether – Cetearyl Alcohol – Ceteareth-33 – Parfum / Fragrance – Dimethicone – Iodopropynyl Butylcarbamate – Peg-4 Dilaurate – Peg-4 Laurate