info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Spray

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant në formë spraji Vichy
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Deodorant me një efikasitet që zgjat 48 orë.
Rregullon djersitjen dhe bën që lëkura të marrë frymë lirisht.
Përthith lagështinë dhe largon erën e keqe.
Mund të përdoret dhe nga personat me lëkurë shumë të ndjeshme.

Nuk përmban alkool.
Nuk le njolla të bardha në rroba.

Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë, në një distancë prej rreth 15cm larg nga lëkura.

Përbërësit

Isobutane, Dimethicone
Aluminum Chlorohydrate,
Triethyl Citrate,
Dimethiconol, Isopropyl Palmitate, Parfum (Fragrance), Perlite, Stearalkonium Bentonite.