info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Divided Plate and Lid 6m+

Çmimi:1,200.00 L1,320.00 L

Pjatë me ndarje e përshtatshme për një vakt miks
390 ml

Spastroje
blu
lejla
rozë


SKU: v011120
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

390 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Pjata me ndarje Twistshake ju mundëson të ruani disa ushqime të ndryshme, në ndarje të veçanta, pa i përzjerë me njëra tjetrën.
Pjesa e poshtme e pjatës është e përbërë prej një materali që nuk rrëshqet. Në këtë mënyrë nuk keni pse shqetësoheni që fëmija juaj mund të rrëzojë ushqimin që i keni përgatitur.
Pjata është e pajisur dhe me një kapak, të cilin e vendosni kur doni të ruani ushqimin që fëmija nuk konsumon.
Pjesa e poshtme e njërës pjatë ngjit me kapakun e pjatës tjetër. Kjo, me qëllim që pjatat të transportohen lehtësisht dhe të zënë sa më pak hapësirë në kuzhinën tuaj.
Pjata ka 3 ndarje: 2 ndarje me kapacitet 90 ml dhe 1 ndarje me kapacitet 210 ml.
Pa BPA.

Përbërësit

PP, TPE plastic