info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Splat Gold Whitening Toothpaste

Çmimi:L1,400.00

Splat pastë dhëmbësh e pasur me grimca ari dhe pluhur diamanti me një efekt zbardhues që zgjat 75ml

Stock: 1 in stock

Additional information

Përshkrimi

Pastë dhëmbësh që
përmban formulën e veçantë me
pluhur diamanti, copëza ari dhe qumësht blete, që ndihmojnë për një shëndet sa më të mirë të gojës.
Ari ka veprim antibakterial dhe ndihmon në ruajtjen e freskisë së aromës së gojës.
Polifenolet e farave të rrushit ndihmojnë në parandalimin e formimit të kariesit.
Jonet e kalciumit të nxjerra nga guaska e vezës forcojnë smaltin.
Përmban vanilje natyrale.
Nuk përmban fluor.

Përdorimi

Rekomandohet larja e dhëmbëve dy herë në ditë pas ushqimit.

Përbërësit

Calcium Lactate,
Vitis Vinifera Seed
Extract, Papain,
Thymol,
Royal Jelly Extract,
Diamond Powder, Gold.