info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Nutri-Nano CoQ10

Çmimi:8,490.00 L 8,489.10 L -0%

Koenzimë Q10
Paketim x 50 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Koenzima Q10 është një substancë që gjendet në organizëm dhe ka një veprim të ngjashëm me vitaminën E.
Ajo merr pjesë në një sërë proçesesh që ndodhin në organizëm:
-ndihmon qarkullimin e gjakut;
-forcon sistemin imunitar;
-rrit oksigjenimin e indeve;
-ka veprim të kundër me histaminën, prandaj rekomandohet të përdoret nga njerëz që vuajnë nga astma, alergjitë ose sëmundje respiratore;
-merr pjesë në metabolizmin e acideve yndyrore duke prodhuar energjinë e nevojshme për muskulin e zemrës.
CoQ10 ka veti anti-age.
Me kalimin e viteve ( pas moshës 50 vjeçare) sasia e CoQ10 në organizëm fillon ulet.
Në këtë periudhë rekomandohet dhe përdorimi i suplementeve me CoQ10.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit dhe derivate të grurit.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsul në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Emulsifier: polysorbate 80. Softgel Capsule Shell:
gelatin (from bovine), vegetable glycerin (from palm kernel oil and coconut oil). Medium Chain Triglycerides, Nutri-Nano Coenzyme Q-10 (ubiquinone) 30 mg. Colours: paprika, titanium dioxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping