info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System SPF 30 Milk

Çmimi:2,900.00 L 1,450.00 L -50%

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
100ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Qumësht trupi me një teksturë të lehtë, që absorbohet lehtësisht nga lëkura.
Ofron mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB.
Parandalon djegiet dhe irritimet që mund të shkaktohen, si pasojë e ekspozimit për një kohë të gjatë në diell.
Ushqen lëkurën dhe i jep asaj butësi.
Ndihmon në nxirjen e njëtrajtshme të lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl
Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol • Cetearyl Alcohol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP•Titanium Dioxide (nano) • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Caprylic/Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate •Bisabolol •Oryzanol• Propylene Glycol •Dimethicone • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Diglycerin • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol • Cetearyl Alcohol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP•Titanium Dioxide (nano) • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Caprylic/Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate •Bisabolol •Oryzanol• Propylene Glycol •Dimethicone • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Diglycerin • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping