info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Normalizing Fluid

Çmimi:3,850.00 L 2,887.50 L -25%

Emulsion hidratues për lëkurë të yndyrshme
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Emulsion, i cili absorbohet plotësisht nga lëkura juaj dhe e uniformizon atë.
Në sajë të kombinimit të disa përbërësve (capryloyl glicine, ekstraktet e hamamelis virginiana, dhe corallina oficinalis), ky formulim pakëson yndyrën e prodhuar në zonën T dhe zbut lëkurën.
Kombinimi i acidit hialuronik me peshë molekulare të madhe, me atë me peshë molekulare të vogël bën që lëkura të hidratohet deri në shtresat më të thella.
Kompleksi SK-Influx parandalon humbjen e ujit, kurse omega 3, omega 6 dhe vitamina F zbusin lëkurën.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, paladium, mërkur dhe kobalt.
Jo komedogjenik.
Pa parabenë.
Pa ngjyrues.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Mund të përdoret si bazë për make-up-in.

Përbërësit

Aqua (Water) • Oleyl Erucate
• Cyclopentasiloxane • Polymethyl Methacrylate • Isohexadecane •Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer • Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate • Capryloyl Glycine • Arachidyl Alcohol • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer • Behenyl Alcohol •Arachidyl Glucoside • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract• Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Polysorbate 80 • Ethyl Linoleate • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid• Hydrolyzed corallina officinalis • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Cholesterol • Phytosphingosine• Ceramide EOP • PPG-15 Stearyl Ether • Sorbitan Oleate • Propylene Glycol • Carbomer • Xanthan Gum • Triethanolamine • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping