info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma BotanicalMix CiZinco

Çmimi:1,399.80 L

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar
Paketim x 30 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 bustina të tretshme në gojë

Suitable For

Përshkrimi

CiZinco është një suplement ushqimor që kontribuon në ruajtjen e funksionimit normal të sistemit imunitar.

Rekomandohet të përdoret:
-në rastet e virozave stinore;
-gjatë sezonit të gripit;
-në rastet e sinuzitit.

Pa gluten.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një bustinë në ditë, siç është.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Fructose, protected Vitamin C mix (L-ascorbic acid and sodium ascorbate, coating agents: talc, shellac, hydroxypropylmethylcellulose), Zinc gluconate, maltodextrin, flavoring, anti-caking agent: silicon dioxide; sweetener: sucralose
Contains sweeteners

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping