info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Palmer’s Natural Bronze Body Lotion

Çmimi:1,638.00 L

Locion trupi hidratues dhe nxirës
Flakon x 250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locion kremoz që kombinon gjalpin e kakaos me vitaminën E, për t’i ofruar lëkurës një pamje plot shkëlqim.
Në sajë të përbërësve që ndihmojnë në nxirjen e lëkurës iu mundëson një ngjyrë uniforme gjithë vitin.

Hidraton thellësisht lëkurën dhe gradualisht ndihmon në nxirjen e saj.
Palmer’s Natural Bronze Gradual Tanner kontrollon intensitetin e ngjyrës së lëkurës tuaj gjithë vitin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping