info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Insta-Masque Exfoliant + Unifiant

Çmimi:2,800.00 L 2,380.00 L -15%

Maskë eksfoliuse dhe unifikuese me efekt të menjëhershëm
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Kjo maskë eksfoliuese kombinon vetitë e ujit të trëndafilit, vajit Macadamia dhe një pudre me origjinë natyrore për të eksfoliuar dhe unifikuar lëkurën në 2 minuta . Menjëherë struktura e lëkurës zbutet dhe ndriçohet.

Struktura e saj e fortë shndërrohet në vaj gjatë masazhit për një moment kënaqësie të vërtetë.
Përbërësit kryesorë aktivë: Ujë trëndafili, vaj Macadamia, pudër e imët eksfoliuese (silicë me origjinë natyrore).

98.3% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Përdorimi

Një ose dy herë në javë

Vendosni një sasi të konsiderushme në lëkurë të thatë në të gjitha zonat që doni të trajtoni, duke shmangur zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 2 minuta për të kapur siç duhet papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës.
Pastaj lagni lehtë duart, masazhoni me lëvizje rrethore derisa maska të kthehet në qumësht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Mund të përdoret në dush.

Përbërësit

COCO-caprylate / caprate, Macadamia integrifolia SEED OIL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDES, GLYCERIN, SUCROSE LAURATE, Sucrose Stearate, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, HYDRATED SILICA, PERFUME / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, AQUA / WATER, Levulinic ACID, SODIUM Gluconate , XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM LEVULINATE, ANHYDROXYLITOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, XYLITOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ER4ITHOTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, XYLITOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ER4ITHOTR3OXYETHANOL, SEED OIL3THOSPERHUMIL4 (SEEDO320), SEED OIL 3