info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe qelqi My Love

Çmimi:900.00 L

Shishe qelqi me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh
240 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK149
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

240 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Shishet qelqi “My love” janë të thjeshta në dizajn, transparente dhe elegante.

Karakteristikat:
• Shishe me perimetër të hollë për mbajtje të sigurt dhe praktike;
• Grykë tepër e gjerë për mbushje dhe pastrim të lehtë;
• Material prej qelqi borosilikat, me cilësi të lartë dhe rezistent;
• Kokë ushqyese gome, e butë dhe fleksibël;
• Sistem Anti-Kolik i përmirësuar.

E përshtatshme për fëmijë 0-6 muajsh.
Ka një kapacitet prej 240 ml.